Бош Термотехніка :: http://www.bosch-climate.com.ua

Постійна адреса - http://www.thermo-auto.com.ua/index.php?section=partner&id=2

Компанія Bosch Thermotechnik GmbH (Бош Термотехнік ГмбХ) відповідає за бізнес-сферу «Термотехніка» у групі компаній Bosch та спільно зі своїми міжнародними дочірніми компаніями належить до провідних європейських виробників ресурсозберігаючої техніки опалення та гарячого водопостачання.

У 2008 господарському році 12.979 працівників компанії Bosch Thermotechnik (Бош Термотехнік ГмбХ) забезпечили обіг обсягом рівно 2,9 млрд. Євро, з них 67,5 % – за кордоном.

Компанія Bosch Thermotechnik (Бош Термотехнік ГмбХ) має у своєму розпорядженні сильні міжнародні та регіональні торговельні марки та пропонує диференційований спектр продуктів, що виробляється на 20 заводах у десяти країнах Європи та у Північній Америці.

Виробничий портфель містить геліотермічну техніку, теплові насоси , твердопаливні котли й високоефективні системи опалення на базі викопних енергоносіїв, а також інтелектуальні системи регулювання.

На початку 2010 року в десяти країнах Центральної та Східної Європи продукція для опалення та гарячого водопостачання під торговою маркою Junkers (Юнкерс) змінюється на торгову марку Bosch (Бош).

Український ринок є частиною цього стратегічного проекту, який включає також Угорщину, Боснію та Герцеговину, Хорватію, Сербію, Румунію, Молдову, Грецію, Болгарію та Білорусь.

Енергоефективні вироби Bosch піклуються про зменшення викидів CO2

У всіх бізнес-секторах Bosch пропонує своїм клієнтам енергоефективні теплотехнічні рішення – від сучасних опалювальних систем та струмозберігаючих холодильників до газонокосарок, які показують у 20 разів кращій енергобаланс у порівнянні з традиційними бензиновими косарками.

Приклади зменшення викидів CO2 продуктами від Bosch Thermotechnik (Бош Термотехнік ГмбХ):

  • Геліотермія – до 25% CO2: геліотермічна установка використовує сонячну енергію для приготування гарячої витратної води та підтримки системи опалення.
  • Газові конденсаційні котли – до 30% CO2 (у порівнянні з традиційними котлами): газові конденсаційні котли ілюструють сьогодні найефективніший спосіб спалювання газу для цілей опалення.
  • Теплові помпи – до 50% CO2: теплові помпи живляться тим самим теплом, яке складується сонцем у навколишній природі – в землі, у повітрі чи у воді.

 


Інвестиції в науку, дослідження та розробки

Рівно 45% інвестицій Bosch Thermotechnik GmbH у наукові дослідження та розроблення спрямовується на вироби, які зберігають довкілля та природні ресурси. У 2008 році цей внесок становив більше 1,5 мільярдів Євро. В центрі уваги знаходяться при цьому нові та ефективні шляхи виробництва та перетворення енергії. Рівно 40% всіх зареєстрованих у 2008 році патентів Bosch націлені на прямий захист навколишнього середовища та природних ресурсів.

Окрім того, Bosch сприяє дослідженням та науково-педагогічній діяльності в міжнародних університетах завдяки створеним профільним кафедрам. До цього ж Bosch приймає участь у чисельних проектах з питань екологічної спадкоємності довкілля. Наприклад, у 2007 році Bosch більше шести місяців проводив у Бангалорі, Індія, тренінги для 40 вчителів та директорів шкіл, а також 1.000 учнів з питань ретельного поводження з водою та енергією, а також з питань екології – з таким великим успіхом, що ми цей проект маємо ще більше розбудовувати у наступних роках. 

Copyright © 2008 - 2017. ТОВ «Термо-Авто». Всі права захищені.
Е-пошта: info[а]thermo-auto.com.ua
Розробка - «Аратта» © 2008.