Вітаємо на сайті компанії «Термо-Авто»!
Статті, публікації, огляди, корисні поради
thermo-auto.com.ua :: Статті :: Конденсаційні настінні котли Junkers

Новини BOSCH

 

Конденсаційні настінні котли Junkers

11.06.2008 18:11
Джерело: Junkers-Україна | надрукувати

В конденсаційних котлах водяна пара не виходить в атмосферу, а віддає своє тепло теплоносію

Сьогоднішній європейський ринок опалювального обладнання відображає загальносвітові тенденції останніх кількох років. Це експерименти з дизайном і кольоровою гамою для швидкого залучення нових клієнтів, подальше ускладнення автоматики з керуванням котлами через Інтернет, появу в асорименті найбільших виробників нових супутніх товарів, розвиток обладнання , що використовує енергію сонця та посилення позицій конденсаційної техніки.

Енергія природи - максимальна потужність при мінімумі витрат газу

Особливістю роботи конденсаційних котлів є те, що використовується енергія від конденсації вологи димових газів, що не використовується в котлах інших типів. Завдяки спеціальному теплообміннику з великою поверхнею, сконденсована водяна пара віддає своє тепло теплоносієві системи опалення. Це дозволяє повніше використовувати енергію газу і зменшує шкідливі викиди, особливо оксидів азоту. Температура димових газів - нижче 100оС.

Всі конденсаційні котли Junkers обладнані панеллю Bosch Heatronic. Крім зручності використання (дозволяє програмувати автоматику котла і точно настроювати його потужність), система забезпечує дуже високий рівень безпеки котла за рахунок регулярного тестування працездатності всіх його систем. Електронне настроювання потужності котла, параметрів його роботи, роботи насосів і температури контурів не має аналогів серед настінних котлів.

Bosch Heatronic

Панель Bosch Heatronic дозволяє електронним способом обмежувати температуру подачі опалювальної води - наприклад, для роботи з контуром теплої підлоги. Сервісна індикація та індикація параметрів роботи дозволяє з легкістю проводити сервісне обслуговування і тестувати котел. Крім цього, Bosch Heatronic пристосований до роботи з новою лінійкою терморегуляторів Junkers, як кімнатних, так і погодних.

Cerasmart

При необхідності конденсаційні котли Junkers можуть бути з'єднані в каскад - до 3 або до 5 у каскаді в залежності від застосованої додаткової автоматики. Такий каскад буде працювати в погодозалежному режимі. При застосуванні котла Cerapur ZBR 11-42A можна одержати сумарну потужність 210 кВт від п'яти настінних котлів, що працюють під керуванням регулятора Ceracontrol TA 300! І для такого обладнання не потрібен величезний димар із природною тягою.

Усі конденсаційні котли Junkers обладнані закритою камерою спалювання і під'єднується до спеціального коаксіального димоходу. Котел Cerasmart ZWB 7-26A - це настінний двоконтурний котел з макисмальною потужністю 26 кВт. Він на 16% економічніше звичайного настінного котла. Призначений для опалення і гарячого водопостачання будинку площею до 260 м2.

І опалення, і гаряча вода в одному приладі. Це найкраще рішення питань опалення і гарячого водопостачання для тих, хто хоче придбати техніку завтрашнього дня.

Котел CERAPUR ZBR 11-42A показує, що всі нові технології завжди йдуть рука об руку з економією енергії. CERAPUR - це:

Cerapur

 • найвищої якості конденсаційний котел, що використовує для опалення тепло, приховане в димових газах, що заощаджує завдяки цьому до 16% енергії (умовний коефіцієнт використання до 108%)!
 • безпечний для навколишнього середовища; ь випускається в однофункційному варіанті (опалення) з можливість підключення бойлера непрямого нагрівання для для забезпечення споживача гарячою водою;
 • закрита камера спалювання, що не споживає повітря з приміщення, де котел встановлений;
 • модуляція потужності і на опалення, і на гаряче водопостачання;
 • теплообмінник зі спеціального сплаву алюмінію і кремнію;
 • практично безшумна робота;
 • захист від замерзання;
 • захист від блокування насоса;
 • самоадаптація вентилятотра пальника під систему відводу димових газів - більш швидке настроювання при монтажі і надійне функціонування;
 • електронне керування зовнішнім циркуляційним насосом (плавна зміна частоти обертання крильчатки насоса) - гідравлічне тестування системи і додаткова економія електроенергії;
 • регулювання потужності від 11 до 42 квт - можливість опалювати приміщення до 400 м2 і більше при застосуванні в каскаді!

 Конденсаційні котли CERASMART та CERAPUR - найкраще рішення питань опалення і гарячого водопостачання для тих, хто хоче придбати техніку завтрашнього дня.

При виборі опалювального котла не варто забувати, що рано або пізно наша держава посилить норми по викидах котлами шкідливих речовин і приведе їх у відповідність з європейськими. І газ дорожчає. Пройде кілька років, і ціна на газ в Україні наблизиться до європейського рівня. В Європі при таких цінах різниця в ККД котлів у 0,1-0,2% виявляється вирішальною для багатьох покупців. Тому чи варто купувати звичайний конвекційний котел, щоб через 5-6 років викинути його через низьку економічну ефективність і перевищення гранично припустимих норм по емісії шкідливих речовин?

Напевне, варто про це задуматися сьогодні, коли Ви вибираєте собі новий котел для опалення і гарячого водопостачання?

 
 

 НOВИНИ

18.06.2010 | 16:33
Увага, - акція! Газова колонка та настінні котли - по спеціальній ціні

21.04.2010 | 14:56
В Україні тимчасово заборонили бездимохідні газові котли

30.05.2008 | 01:15
Підсумки виставки «Аква-Терм-2008»

 

 СТАТТІ

8.06.2010 | 17:35
Використання сонячної енергії для теплопостачання – перший крок до енергетичної незалежності

27.05.2010 | 11:55
Що потрібно знати про імпортні котли та їхнє застосування

22.04.2010 | 05:54
Що таке сонячна енергетика і чи потрібна вона сьогодні Україні?

11.06.2008 | 18:11
Конденсаційні настінні котли Junkers

30.05.2008 | 20:30
Домашні газові прилади повинні бути безпечними

 

  ОПИТУВАННЯ

Ви плануєте найближчим часом обладнання вашої оселі термообладнанням і вас цікавить -

Газові колонки
Настінні котли
Підлогові котли
Твердопаливні котли
Бойлери
Настінний котел + бойлер
Сонячні системи гарячого водопостачання
Комплексне рішення
Ще не визначився
Планую на майбутнє

 ПРО КОМПАНІЮ

Контакти

Про компанію

 

     

Copyright © 2008 - 2017. ТОВ «Термо-Авто». Всі права захищені.
Е-пошта: info[а]thermo-auto.com.ua
Розробка - «Аратта» © 2008.