Вітаємо на сайті компанії «Термо-Авто»!
Статті, публікації, огляди, корисні поради
thermo-auto.com.ua :: Статті :: Домашні газові прилади повинні бути безпечними

Корисні поради

 

Домашні газові прилади повинні бути безпечними

30.05.2008 20:30
Джерело: Junkers-Україна | надрукувати

Зробіть життя безпечним!

Як цього досягти? Саме це питання обговорювалось на черговому засіданні прес-клубу Всеукраїнського благодійного фонду "Журналістська ініціатива", яке зібрало представників електронних і друкованих ЗМІ майже з усіх регіонів України.

Гості прес-клубу менеджер компанії "Роберт Бош ЛТД" Дмитро Возний, директор фірми "Укртехнокомплект" Геннадій Ільєнко, директор фірми "Дойчелектросервіс" Микола Давиденко та представник Сертифікаційного центру опалювального обладнання СВЦОО Валерій Падалко познайомили учасників прес-клубу з сучасною водогрійною та опалювальною апаратурою Junkers.

Як зазначив у своєму виступі Дмитро Возний, перше офіційне постачання водогрійних колонок у Радянський союз із Німеччини було здійснено 1947 року. Ними обладнувались квартири у відбудованих після розрухи житлових будинках столиці радянської України. "Буржуазна" новинка настільки прийшлася до смаку, що, слідом за продукцією, у союз вивозиться і сам завод Junkers'а. Тож відомі багатьом радянські газові колонки - не що інше, як копія Junkers'ів повоєнного зразка.

В останнє десятиріччя устаткування зі знаком "Junkers" користується в нашій країні все більшим попитом. Адже вартість газу на опалення будинку площею 80-100 кв. м. котлом Junkers усього 30-40 грн. на місяць. Тоді як за центральне опалення трикімнатної квартири, площею 68,7 кв. м, гарячу воду і газ сім'я із трьох чоловік сплачує понад 86 грн. на місяць... Якщо ж врахувати, що ціни в житлово-комунальній сфері з року в рік ростуть, теплові прилади Junkers у майбутньому принесуть своїм власникам ще суттєвішу економію.

Сьогодні через мережу фірмових магазинів і сервісних центрів можна придбати 10 моделей газових колонок, 16 моделей настінних газових котлів потужністю до 28 кВт, 37 моделей газових котлів потужністю до 300 кВт, що встановлюються на підлозі, кімнатні і погодні регулятор температури, а також додаткове устаткування й аксесуари.

Всі газові водонагрівальні прилади адаптовані до стандартного в Україні тиску газу 13 мбар, сертифіковані й повністю відповідають вимогам українського законодавства. А це значить, що в наших умовах вони розвивають максимальну паспортну потужність.

Всі побутові газові прилади Junkers мають декілька ступенів безпеки: автоматично відключають подачу газу при зникненні тяги в димоході, при перегріві води в теплообміннику, при загасанні полум'я. Крім того котли Junkers обладнані модульованим пальником, що дозволяє плавно змінювати режим роботи в широкому діапазоні, підбираючи потужність під потреби конкретного помешкання, що дозволяє досягти високої економічності котла. Різні котли мають різний алгоритм роботи автоматики й оптимізовані для помешкань різної площі. Якщо ви звертаєтесь за покупкою в один з фірмових магазинів чи сервісних центрів, його фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант котла чи колонки Junkers для вашого помешкання, підкажуть фірмовий терморегулятор тощо. Адже навіть найпростіший терморегулятор підтримує задану температуру в помешканні, незалежно від погоди, підвищуючи при цьому економічність системи опалення на 6-8%. А найдосконаліший - погодний терморегулятор з вмонтованим таймером, при правильному виборі режимів роботи, підвищує економічність опалення на 25-30%.

Придбане в авторизованій торгівельній мережі устаткування Junkers, після монтажу безплатно вводиться в експлуатацію. Як і у всій Європі, в Україні на нього поширюється гарантія 24 місяці з моменту введення в експлуатацію або 30 місяців з дня придбання. Сервісні центри, які в даний час працюють у всіх обласних центрах і у великих містах, відповідно до укладених з власниками договорів, забезпечують обслуговування цього устаткування і після закінчення гарантійного терміну. Мінімальний термін служби котлів і колонок Junkers - 15 років. А максимальний - не встановлений. У Києві, наприклад, ще можна зустріти працюючі газові колонки, встановлені 1947 року. А в партнерів Юнкерс є діючий експонат, вік котрого майже 70 років. Донедавна колонка справно служила своїм господарям.

Як відзначали учасники зустрічі, сьогодні газові котли і колонки можна придбати не тільки у фірмових магазинах і сервісних центрах, які несуть відповідальність за якість виробів, але й на базарах або навіть на стихійних ринках з рук. На жаль, спокусившись більш низькою ціною, люди нерідко купують не сертифіковане обладнання, не адаптоване під тиск газу та води в наших мережах, не відповідає чинним в Україні стандартам безпеки. Як зауважив представник Сертифікаційного центру Валерій Падалко, все західне обладнання розраховане на вхідний тиск газу 2000 паскаль, а у нас вхідний тиск нижчий - 1300 паскаль. Тобто замість передбачених 30 кіловат потужності обладнання може розвивати приблизно 20-23 кВт. Отже на ту саму роботу витрачається значно більше палива. Як правило, встановлюють таке обладнання і запускають в експлуатацію не спеціалісти, а самодіяльні "Кулібіни". Звідси нерідкі пожежі та нещасні випадки, які трапляються через витікання газу, отруєння чадним газом, аж до летальних випадків, внаслідок неправильного облаштування димоходів і витяжної вентиляції. А в результаті виникає загроза для людей, майна та також страждає добре ім'я виробника кращої у світі побутової теплотехніки.

Як повідомив Дмитро Возний, сервісні центри "JUNKERS" вирішили провести своєрідну благодійну акцію, спрямовану на надання безплатної консультативної допомоги всім власникам побутового газового обладнання Junkers, незалежно від того, де воно придбане. Викликані спеціалісти перевірять правильність складання, установки і підключення обладнання. У випадку виявлення дефектів, співробітники сервісного центру допоможуть їх усунути. Після цього власник устаткування матиме можливість укласти договір на його технічне обслуговування. Що, до речі, у нашій країні є обов'язковим, для одержання дозволу на експлуатацію побутових газових приладів. Все це робиться для того, щоб уникнути нещасних випадків та залишити власникам устаткування фірми Роберт Бош найкращі спогади про користування опалювальною технікою Junkers. Щоб одержати таку допомогу, достатньо телефоном або особисто звернутися в найближчий сервісний центр "JUNKERS".

 
 

 НOВИНИ

18.06.2010 | 16:33
Увага, - акція! Газова колонка та настінні котли - по спеціальній ціні

21.04.2010 | 14:56
В Україні тимчасово заборонили бездимохідні газові котли

30.05.2008 | 01:15
Підсумки виставки «Аква-Терм-2008»

 

 СТАТТІ

8.06.2010 | 17:35
Використання сонячної енергії для теплопостачання – перший крок до енергетичної незалежності

27.05.2010 | 11:55
Що потрібно знати про імпортні котли та їхнє застосування

22.04.2010 | 05:54
Що таке сонячна енергетика і чи потрібна вона сьогодні Україні?

11.06.2008 | 18:11
Конденсаційні настінні котли Junkers

30.05.2008 | 20:30
Домашні газові прилади повинні бути безпечними

 

  ОПИТУВАННЯ

Ви плануєте найближчим часом обладнання вашої оселі термообладнанням і вас цікавить -

Газові колонки
Настінні котли
Підлогові котли
Твердопаливні котли
Бойлери
Настінний котел + бойлер
Сонячні системи гарячого водопостачання
Комплексне рішення
Ще не визначився
Планую на майбутнє

 ПРО КОМПАНІЮ

Контакти

Про компанію

 

     

Copyright © 2008 - 2017. ТОВ «Термо-Авто». Всі права захищені.
Е-пошта: info[а]thermo-auto.com.ua
Розробка - «Аратта» © 2008.