Вітаємо на сайті компанії «Термо-Авто»!
Продукція термообладнання та супутні товари, які ми Вам пропонуємо
«Термо-Авто» :: Продукція
 

Бойлери гарячого водопостачання

Бойлери непрямого нагріву призначені для підігріву водопровідної води. Гріючий елемент - змійовик, що підключається до опалювального котла через окремий керований контур з насосом. Всі бойлери оснащені патрубком для з’єднання з циркуляційним контуром. З боку контакту з водою на ГВП бойлери покриті гомогенним емалюванням. Покриття нейтральне по відношенню до звичайної водопровідної води. В якості додаткового захисту інтегрований магнієвий анод.

 

Газові колонки

Газові водогрійні колонки призначені для постачання гарячою водою квартир і будинків. Всі колонки мають автоматичне регулювання потужності в залежності від витрати води. Крім автоматичної системи регулювання потужності кожна газова колонка оснащена усіма необхідними системами безпеки, що включає контроль тяги, контроль наявності полум`я і контроль температури води.

 

Конденсаційні опалювальні котли

Економна конденсаційна опалювальна техніка Bosch – це опалювання на рівні сучасних вимог. У новобудовах вона застосовується майже як типова комплектація. Але й старі будинки після відповідної модернізації набувають нового змісту завдяки цій обміркованій системі здобуття тепла. Одноквартирний будинок або окрема квартира – разом з конденсаційною технікою Bosch Ви отримуєте всі інноваційні переваги. Конденсаційна техніка уможливлює отримання тепла особливо економним способом. Ось його основний принцип: водяна пара, що вільно утворюється під час згоряння природного газу, містить теплову енергію, яка в традиційних котлах опалення буквально вилітає в димохідну трубу. В теплообміннику конденсаційного котла ця водяна пара охолоджується до такої температури, що знову перетворюється у воду. Отже, теплова енергія від конденсації димових газів служить додатковим джерелом тепла. Ефект: більше тепла при менших витратах палива. Сучасні конденсаційні апарати Bosch підтверджують цей факт своїм номінальним коефіцієнтом використання 109 %.

 

Настінні котли

Лінія настінних котлів втілила в собі передові технології та інновації фірми Bosch.

 

Підлогові котли

Компанія Junkers на ринку України пропонує широку гаму підлогових газових котлів з атмосферними пальниками потужністю від 14 до 298 кВт з опалювальною площею до 10 000 м2 при каскадному включенні.

 

Сонячні системи гарячого водопостачання

В Україні досить висока інтенсивність сонячного опромінення і кількість сонячних днів більша, за, наприклад, Німеччину, де геліоустановки є доволі популярними. За допомогою геліоустановок можна вдовольнити потреби у гарячій воді до 100% літом і до 40% в інший час року. Завдяки Сонцю економляться гроші. При нагріві води за допомогою сонячної енергії не використовуються дорогі ресурси нафти та газу, окрім того, відбувається збереження довкілля. Чим менш горючих матеріалів буде використовуватись, тим менше шкідливих викидів буде забруднювати природне довкілля.

 

Твердопаливні котли

Твердопаливні котли - котли, призначені для опалення квартир, дач, будинків та інших об’єктів всіма видами твердого палива: бурим і кам’яним вугіллям, коксом, деревиною та її відходами. Котли постачають стільки тепла, скільки Ви хочете, і роблять це ефективно й економічно.

 

Теплові помпи

Теплова помпа здатна перетворити енергію ґрунту, води та повітря в тепло. Лише 25% спожитої електроенергії дасть Вам 100% тепла. Безпосередньо за Вашими дверима знаходиться величезний запас енергії. Вона завжди доступна та нічого не коштує, чиста та безпечна для клімату, невичерпна та постійна. Ми говоримо про енергію ґрунту та відкритого повітря. Наші теплові насоси перетворюють її, незалежно від погодних умов, на тепло та затишок у Вашій оселі.

 
 

 НOВИНИ

18.06.2010 | 16:33
Увага, - акція! Газова колонка та настінні котли - по спеціальній ціні

21.04.2010 | 14:56
В Україні тимчасово заборонили бездимохідні газові котли

30.05.2008 | 01:15
Підсумки виставки «Аква-Терм-2008»

 

 СТАТТІ

8.06.2010 | 17:35
Використання сонячної енергії для теплопостачання – перший крок до енергетичної незалежності

27.05.2010 | 11:55
Що потрібно знати про імпортні котли та їхнє застосування

22.04.2010 | 05:54
Що таке сонячна енергетика і чи потрібна вона сьогодні Україні?

11.06.2008 | 18:11
Конденсаційні настінні котли Junkers

30.05.2008 | 20:30
Домашні газові прилади повинні бути безпечними

 

 ПРО КОМПАНІЮ

Контакти

Про компанію

 

     

Copyright © 2008 - 2017. ТОВ «Термо-Авто». Всі права захищені.
Е-пошта: info[а]thermo-auto.com.ua
Розробка - «Аратта» © 2008.